News and events

Mgr. Renáta Chlumská — Back Office Assistant

Mgr. Renáta Chlumská nastoupila do společnosti Národní Centrum Tkání a Buněk a.s. na pozici Back Office Assistant, kde má na starost především personální agendu, ale také zajišťování dalších nezbytných administrativních činností včetně odborných překladů.

Mgr. Chlumská pokračovala po gymnáziu ve studiu anglického jazyka v kombinaci s občanskou výchovou na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Dále pak měla možnost angličtinu aktivně a intenzívně používat a prohloubit při pobytech au-pair ve Velké Británii a na stáži v Kanadě.

Téměř deset let působila ve školství – nejdříve jako odborná asistentka pro výuku anglického jazyka na Univerzitě obrany a po šestileté mateřské dovolené 4,5 roku na Střední škole umění a designu. Kromě výuky anglického jazyka se také podílela na tvorbě výukových materiálů, skript pro studenty a účastnila se různých projektů. Posledního 2,5 roku pracovala pro zahraniční strojírenskou firmu na pozici Office Managerka, kde byla odpovědná za celkový administrativní chod kanceláře konstruktérů.

Od dob studií se věnuje také občasným překladům a korekturám, a to jak v anglickém tak i českém jazyce, někdy také jako dobrovolník pro neziskové organizace. Ve volném čase hlavně ráda čte (psychologické a historické romány), plave, tančí, jezdí na kole, tráví čas se svoji rodinou a přáteli a cestuje a poznává nová místa.

seznam publikací >>